PREKIŲ GRĄŽINIMAS / KEITIMAS

1. Netikusias prekes galite lengvai grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų. Paprasčiausiai parašykite laišką info@themoodsstudio.com ir mes suteiksime visą grąžinimo informaciją. Jei pristatymo būdui pasirinkote Omniva ar LP Express paštomatus, grąžinimą rekomenduojame atlikti išsiunčiant prekes atgal tuo pačiu paštomatu. Jei pristatymui pasirinkote DPD kurjerių tarnybą, iškviesime kurjerį paimti grąžinti ar pakeisti skirtas prekes. Viskas ką jums reikia padaryti tai supakuoti prekes bei užklijuoti pristatymo adresą, kurį jums atsiųsime elektroniniu paštu. Iškviestas kurjeris atvyks paimti paruošto siuntinio per 1-2 darbo dienas. 

2. Kokybiškų Prekių grąžinimas/PAKEITIMAS
2.1. Kokybiškų prekių grąžinimas/pakeitimas vykdomas remiantis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo Nr. 697.
2.2. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos grąžinti prekę Pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtu pinigus (teisė atsisakyti sutarties) arba grąžinti prekę Pardavėjui ir ją pakeisti analogiška kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo preke (teisė pakeisti prekę).
2.3. Pirkėjas norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar teise pakeisti prekę, praneša apie tai Pardavėjui el. paštu: sales@themooodsstudio.com arba tel. +37065340829, nurodant grąžinamos/keičiamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį. Pardavėjas nedelsdamas iškvies kurjerį, kuris paims grąžinti/pakeisti skirtas prekes. Pirkėjas privalo grąžinamas / keičiamas prekes supakuoti bei užklijuoti pristatymo adresą, kuris Pirkėjui bus atsiųstas elektroniniu paštu. Iškviestas kurjeris atvyks paimti paruoštų grąžinti/pakeisti prekių per 1-2 darbo dienas.
2.4. Kad Pirkėjas nepraleistų sutarties atsisakymo/prekės pakeitimo termino, Pirkėjui pakanka pranešti apie ketinimą pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar teise pakeisti prekę iki sutarties atsisakymo/prekės pakeitimo termino pabaigos.
2.5. Atsisakius sutarties, grąžinamos visos Pirkėjo sumokėtos sumos už prekes, nepagrįstai nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią buvo pranešta apie Pirkėjo sprendimą atsisakyti sutarties. Pinigų grąžinimas atliekamas tokiu pat mokėjimo būdu, kokį atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją naudojo Pirkėjas. Nepaisant pirmiau minėtų sąlygų, Pardavėjas pasilieka teisę sumokėtų sumų negrąžinti tol, kol prekės nebus gautos atgal arba Pirkėjas nepateiks prekių išsiuntimą patvirtinančių įrodymų, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.
2.6. Pirkėjas prekes, kurias jis nori grąžinti, taip pat gali pristatyti į Pardavėjo parduotuvę, įsikūrusią adresu Pilies g. 1, Kaunas.
2.7. Pirkėjas prekes turi atnešti į Pardavėjo parduotuvę arba pateikti kurjeriui per 14 dienų nuo tos dienos, kurią pranešė Pardavėjui apie norą pakeisti/grąžinti prekę. Prekių grąžinimo/keitimo terminas laikomas nepraleistu, jeigu prekes Pirkėjas pristato į Pardavėjo parduotuvę arba išsiunčia iki pasibaigs 14 dienų terminas.
2.8. Jeigu Pirkėjas grąžina ar keičia netikusias prekes, Pardavėjas iš Pirkėjui grąžinamos pinigų sumos išskaičiuoja tokį patį mokestį, kokį Pirkėjas sumokėjo už siuntimo išlaidas, išskyrus tuos atvėjus kai prekių grąžinimu rūpinasi pats pirkėjas. 
2.9. Jeigu Pirkėjas grąžina ar keičia prekes, kurios Pirkėjui buvo pristatytos per klaidą, Pirkėjas nemoka už prekių grąžinimą Pardavėjui.
2.10. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties, kai yra pristatomos bet kurios iš šių prekių:
(i) pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių;
(ii) supakuotos prekės, kurios nebetinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (maudymosi kostiumėliai nuo kurių pašalinta apsauginė plėvelė).
2.11. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
(i) grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje su visais įpakavimo priedais, kuriuos Pirkėjas rado pradiniame prekės įpakavime;
(ii) prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
(iii) prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, batai matuojami tik ant kilimo ar kito paviršiaus, kuris nepažeistų batų pado ir kt.)
(iv) grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
(v) grąžinant prekę būtinai reikia pateikti užpildytą prašymą dėl pinigų grąžinimo, kurį galimą parsisiųsti iš E. parduotuvės
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0068/1351/5865/files/Prasymas_del_kokybisko_prekes_grazinimo-keitimo__Soleluna.docx?435 .
(vi) grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo-pardavimo kvitą, pridėtinės vertės mokesčio sąskaitą faktūrą, sąskaitą faktūrą, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą).
2.12. Jei Pirkėjas nori prekes pakeisti per E. parduotuvę, Pirkėjas vadovaudamasis Taisyklių 5.1. – 5.10. punktuose įtvirtintomis taisyklėmis taiko prekių grąžinimo procedūrą, t. y. informuoja Pardavėją el. paštu: sales@themoodsstudio.com arba tel. +37065340829 apie siekį grąžinti ir pakeisti prekes, grąžina Pardavėjui prekes ir pateikia naują užsakymą.

3. Nekokybiškų Prekių grąžinimas
3.1. Nekokybiškos prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo Nr. 697.
3.2. Jeigu Pirkėjui pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, jis turi ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo informuoti Pardavėją el. paštu: sales@themoodsstudio.com arba tel. +37065340829.
3.3. Jeigu Pirkėjo įsigyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę per 2 metus nuo prekės gavimo dienos:
(i) reikalauti iš Pardavėjo nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę);
(ii) reikalauti iš Pardavėjo nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
(iii) reikalauti iš Pardavėjo atitinkamai sumažinti prekės kainą;
(iv) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti už prekę sumokėtą kainą. Pirkėjas neturi teisės reikalauti nutraukti sutarties, jeigu Prekės trūkumas yra mažareikšmis.
3.4. Reikalavimus dėl prekės, kuriai nustatytas tinkamumo naudoti terminas, netinkamos kokybės Pirkėjas gali pareikšti per prekės tinkamumo naudoti terminą.
3.5. Pirkėjas norėdamas grąžinti netinkamos kokybės Prekę, turi:
(i) pateikti prekę, kurios kokybė yra netinkama Pardavėjo parduotuvėje, esančioje Pilies g. 1, Kaunas arba supakuotą prekę pateikti Pardavėjo kurjeriui;
(ii) su nekokybiška preke pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo-pardavimo kvitą, pridėtinės vertės mokesčio sąskaitą faktūrą, sąskaitą faktūrą, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą);
(iii) su nekokybiška preke pateikti užpildytą prašymą dėl nekokybiškos prekės grąžinimo, kurį galima parsisiųsti iš E. parduotuvės
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0068/1351/5865/files/Prasymas_del_nekokybiskos_prekes__Soleluna.docx?436 .
3.6. Pardavėjas įsipareigoja neatlygintinai išnagrinėti Pirkėjo prašymą ir, kai nesutinka su Pirkėjo reikalavimais, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Pirkėjo prašymo gavimo dienos, pateikia Pirkėjui išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą.
3.7. Pardavėjui tenkinus Pirkėjo reikalavimą nutraukti sutartį ir grąžinti už prekę sumokėtą kainą, Pardavėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos, grąžina Pirkėjui į jo atsiskaitomąją sąskaitą už prekę sumokėtą kainą. Pardavėjas, grąžindamas Pirkėjui sumokėtą kainą, neišskaičiuoja iš jos sumos, kuria sumažėjo prekės vertė dėl jos naudojimo ar prekės išvaizdos praradimo arba dėl kitokių aplinkybių.
3.8. Jei Pirkėjas įsigijo prekių komplektą, nepriklausomai nuo to ar viena komplekto dalis, ar visos komplekto dalys neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui visas prekių komplektą sudarančias dalis.
3.9. Kai netinkamos kokybės prekė keičiama kita analogiška, kuri skiriasi pagal matmenis, modelį, rūšį ar kitus požymius, Pirkėjas turi atlyginti nekokybiškos Prekės kainos ir naujos Prekės kainos, galiojusios keitimo momentu, skirtumą.
3.10. Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose.
3.11. Pardavėjas neatsako už tai, kad E. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
3.12. Pardavėjas neatsako už prekių trūkumus, kurie atsirado dėl prekių netinkamo naudojimo.

Prekių Grąžinimo bei Keitimo sąlygos

Visos nenaudotos bei prekinės išvaizdos nepraradusios prekės privalo būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų.

Rankinės bei aksesuarai
Rankinės bei aksesuarai grąžinimo metu privalo būti supakuoti į orginalų įpakavimą kartu su visais maišeliais, kortelemis bei likusiais priedais.

Avalynė
Grąžinama avalynė privalo būti batų dėžėje kartu su visais priedais. Matuojantis avalynė prašome tai daryti ant kilimo ar kito paviršiaus, kuris nepažeistų batų pado.

Maudymosi kostiumėliai
Maudymosi kostiumėliai privalo būti matuojami ant apatinių nepašalinat apsauginės plėvelės. Maudomai be apsauginės plevelės nebus priimami.

Papuošalai
Visi nenaudoti papuošalai privalo būti grąžinami dėžutėse su visais papildomais priedais.

Dovanų kortelės
Pinigai už dovanų korteles yra negrąžinami.

Pavėluoti grąžinimai
Visas prekes privaloma grąžinti per 14 darbo dienų. Pavėluoti grąžinimai nebus priimami.


EXCHANGES & RETURNS

1. You can easily exchange or return items within 14 calendar days of your purchase. In order to return or exchange simply contact sales@themoodsstudio.com and we will immediately book courier to pick up the items. All you need to do is to pack the unwanted items and put the shipping label on the package that you will be send to your email. The courier will pick the package within 1-2 business days.

PLEASE NOTE: Returns or exchanges outside the EU is not accepted!

2. If you wish to return the items the same charge as for shipping will be deducted from the refund amount. Returns are free if the items received are damaged, defective or incorrect.

3. If you wish to exchange items no fee will be applied. Once we receive the products to be exchange we will send requested items.

4. You can also return or exchange your purchases directly in our store.

5. Items must be returned to us unused and undamaged with all tags and designer labels still attached. Returns that do not meet our policy will be sent back to you.

6. After the items you wish to return will be received the refund will be transferred within 14 calendar days.

OUR POLICY

All items must be returned new, unused and with all tags and designer garment tags attached within 14 calendar days.

Returns that do not meet our policy will not be accepted and will be sent back to you.

Bags & Accessories
All designer packaging such as cards and dust bags should be included with your return.

Shoes
Please return all items, including the dust bag and box. When you try them on, stand on a carpeted surface to protect the soles.

Swimwear
Swimsuits and bikini bottoms should be tried on over underwear, without removing the protective adhesive strip. Swimwear without protective strip will not be excepted.

Fine Jewelry
Jewelry pieces must be returned to us unworn with the presentation box, protective packaging and any designer cards or tags included.

Gift cards
Returns are not excepted on gift cards.

Late Returns
Your item(s) should be sent back to us within 14 calendar days of receiving you order. Returns outside this timeframe will not be accepted.